Agency?
Let’s talk

Over Well Played

In 2012 was (online B2B-) video nog vrij nieuw. We waren pioniers in short-form animatievideo’s,
en specialisten in eenvoudige explainers. Ons motto? Het complexe duidelijk maken.

Toen video groeide, groeiden wij mee. Met meer soorten video, en meer ondersteuning op vlak van
videostrategie en -marketing. Zodat elk van onze video’s een optimaal resultaat oplevert.
Vandaag zijn we een full service video partner.
Van woordje advies tot full package deal, wij bezorgen je precies wat je nodig hebt.

Klantenservice en strategie

David Van Wynsberge
Account manager
david@wellplayed.video
+32 9 395 04 25
Freya Schits
Operational Manager
freya@wellplayed.video
+32 9 395 04 22
Jakob Lorré
Founder
jakob@wellplayed.video
+32 9 395 04 16

Verhaal

Hanne Ostyn
Copywriter
hanne@wellplayed.video
Henri Gerniers
Creative Director
henri@wellplayed.video
Tim Verhaegen
Visual Storyteller
tim@wellplayed.video

Video

Gregory Vekemans
Motion Director
gregory@wellplayed.video
Philip Vermeesen
Illustrator & Graphic Designer
philip@wellplayed.video

Vervoeg ons team

Wij zijn een jong maar ervaren team vol ambitie, met torenhoge standaarden op vlak van kwaliteit.
We zoeken gelijkgestemde zielen én nieuwe spelers voor onze Tekken-toernooien.
Moet met strenge feedback om kunnen en houden van Die Hard-filmavonden of lange wandelingen op het strand.

Ben jij de juiste persoon voor ons team?

Bekijk onze vacatures